Спіс парафій, у якія прыбудзе Бэтлеемскі агонь

Прадстаўляем вашай увазе спіс парафій, у якія прыбудзе Бэтлеемскі агонь, з указаннем даты і часу прыбыцця.

Гродзенская дыяцэзія

Азёры — па дамоўленасці са святаром

Астрына — па дамоўленасці са святаром

Войстам — 19 снежня ў 10.30

Воранава — 18 снежня ў 20.00

Гродна, парафія Божай Міласэрнасці — па дамоўленасці са святаром

Гродна, парафія Святога Духа — па дамоўленасці са святаром

Гродна, парафія св. Яна Паўла ІІ — па дамоўленасці са святаром

Забалаць — па дамоўленасці са святаром

Іўе — 18 снежня ў 20.00

Капцёўка — 20 снежня ў 17.00

Квасоўка — 20 снежня ў 10.00

Ліда (Індустрыяльны) — 18 снежня ў 18.30

Ліпнішкі — 18 снежня ў 19.30

Масты — 19 снежня ў 10.00

Масты Правыя — 19 снежня ў 11.45

Навагрудак — 19 снежня ў 17.00

Парэчча

Перстунь — 19 снежня ў 9.00

Радунь

Сапоцкін — 19 снежня ў 7.45

Скідзель — 18 снежня ў 18.00

Смаргонь (Балыша, 1) — 19 снежня ў 11.30

Смаргонь (Савецкая) — 19 снежня ў 12.30

Тракелі — 18 снежня ў 18.00

Шчучын — 19 снежня ў 12.45

Мінска-Магілёўская архідыяцэзія

Асіповічы — 19 снежня

Бабруйск — 19 снежня

Багданава — 18 снежня

Валожын — 18 снежня

Вішнева — 18 снежня

Волма — 19 снежня

Дзераўное — 19 снежня

Дзяржынск — 19 снежня ў 8.45

Жодзіна — 20 снежня ў 9.00

Заслаўе — 20 снежня ў 9.50

Капыль — 19 снежня ў 16.35

Клецк — 19 снежня ў 15.30

Краснае — 19 снежня ў 8.30

Крупкі — 19 снежня ў 7.40

Лагойск — 19 снежня ў 19.00

Магілёў — 19 снежня ў 13.30

Маладзечна — 19 снежня ў 9.10

Мар’іна Горка — 19 снежня

Мінск (Ангарская) — 20 снежня ў 10.30

Мінск (Залатая Горка) — 20 снежня ў 9.00

Мінск (Кальварыя) — 20 снежня

Мінск (Лошыца) — 20 снежня ў 8.00

Мінск (Малінаўка) — 20 снежня ў 9.00

Мінск (св. Яна Евангеліста) — 20 снежня ў 8.00

Мінск (Сухарава) — 20 снежня ў 9.30

Мінск (Уручча 1) — 20 снежня ў 11.00

Мінск (Уручча 2) — 20 снежня ў 12.30

Мінск (Чыжоўка) — 20 снежня ў 10.00

Мінск (Чырвоны касцёл) — 20 снежня ў 10.30

Мір — 19 снежня ў 12.00

Мядзел — 19 снежня ў 15.00

Налібакі — 19 снежня

Нясвіж — 19 снежня ў 18.05

Пяршаі — 19 снежня

Ракаў — 18 снежня ў 21.30

Рочавічы — 19 снежня

Рубяжэвічы — 19 снежня ў 10.30

Салігорск — 19 снежня ў 10.50

Свержань — 19 снежня ў 14.00

Слуцк — 19 снежня ў 9.30

Сноў — 19 снежня ў 18.40

Стоўбцы — 19 снежня ў 10.00

Узда — 19 снежня ў 15.35

Фаніпаль — 19 снежня ў 18.00

Хатава — 19 снежня

Цеснавая — 19 снежня

Чэрвень — 19 снежня ў 14.00

Шклоў — 19 снежня ў 11.30

Пінская дыяцэзія

Баранавічы (Божай Міласэрнасці) — 19 снежня

Баранавічы (Узвышэння Святога Крыжа) — 19 снежня

Брэст (Св. Крыжа) — 19 снежня

Брэст (Св. Юзафа) — 19 снежня

Брэст (Сэрца Езуса) — 19 снежня

Бяроза — 19 снежня

Воўчын — 19 снежня

Высокае — 19 снежня

Гомель — 19 снежня

Жлобін — 19 снежня

Жыткавічы — 19 снежня ў 13.00

Іванава — 19 снежня

Івацэвічы — 19 снежня

Ішкалдзь — 19 снежня

Кобрын — 19 снежня

Лагішын — 19 снежня

Лунінец — 19 снежня

Ляхавічы (Найсвяцейшага Сэрца Езуса) — 19 снежня

Ляхавічы (Св. Юзафа) — 19 снежня

Мозыр — 19 снежня ў 15.50

Палонка — 19 снежня

Петрыкаў — 19 снежня ў 14.00

Пінск — 19 снежня

Пружаны — 19 снежня

Ружаны — 19 снежня

Рэчыца — 19 снежня

Слонім — 19 снежня

Шарашова — 19 снежня

Віцебская дыяцэзія

Браслаў — 19 снежня ў 14.40

Будслаў — 19 снежня ў 16.00

Бягомль — 19 снежня ў 17.20

Відзы — 19 снежня ў 13.00

Віцебск (катэдра) — 19 снежня ў 12.30

Віцебск (Святога Духа) — 19 снежня ў 13.00

Ворша (Св. Язэпа) — 19 снежня ў 9.50

Германавічы — 19 снежня ў 12.30

Глыбокае — 19 снежня ў 15.50

Докшыцы — 19 снежня ў 16.40

Лепель — 19 снежня ў 9.00

Нарач — 19 снежня ў 18.00

Параф’янава — 19 снежня ў 17.00

Паставы — 19 снежня ў 12.05

Полацк — 19 снежня ў 10.30

Свір — 19 снежня ў 13.40

Талачын — 19 снежня ў 8.40

Удзела — 19 снежня ў 15.00

Ушачы — 19 снежня ў 15.10

Шаркаўшчына — 19 снежня ў 14.00

Шуміліна — 19 снежня ў 14.20

Грэка-каталіцкія парафіі

Мінск, святога і праведнага Язэпа — па дамоўленасці са святаром

Мінск, святога Мікалая — па дамоўленасці са святаром

Мінск, Маці Божай Нястомнай Дапамогі — па дамоўленасці са святаром

Мінск, Святога Духа — па дамоўленасці са святаром

Кантакт: Ганна Шэмет

+375447101810

Catholic.by

для друку для друку